نشست خبری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها

جان تازه به نمایشگاه مطبوعات

  • ۷ ماه قبل


بخش خصوصی سکاندار برگزاری نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های دیجیتال شد.


به‌گزارش روابط عمومی‌ اولین نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری ها و رسانه های دیجیتال و چند رسانه ای ایران برای اولین بار در کشور پس از برگزاری ۲۳ دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، بخش خصوصی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این نمایشگاه مهم و حیاتی کشور را در فضایی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع و محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می کند.


این نمایشگاه برای اولین بار با حضور تمامی رسانه ها در بخش های گوناگون نظیر مطبوعات، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، نشریات دانشجویی، نشریات ارگانی و سازمانی، رسانه های دیجیتال، رسانه های فعال در شبکه های اجتماعی، VOD ها، تلویزیون های اینترنتی، پلتفرم های ویدئویی و اپلیکیشن ها برگزار خواهد شد که جامع ترین نمایشگاه رسانه ای ایران خواهد بود.


نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری ها و رسانه های دیجیتال و چند رسانه ای ایران با نام اختصاری رسانه های برتر از ۲۳ الی ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت ۹ الی ۱۷ پذیرای علاقمندان و فعالان این حوزه خواهد بود.


تمامی رسانه ها می توانند تا تاریخ ۱۰ آبان نسبت به ثبت نام و دریافت فرم های مربوطه با سایت نمایشگاه به نشانی PRESSFAIR.IR مراجعه و یا با ستاد برگزاری با شماره های ۰۲۱۸۸۹۳۴۶۸۵ – ۰۲۱۸۸۸۵۲۳۵۲ در ارتباط باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.